Náš tým

Filip Hašek

Jmenuji se Filip Hašek, 27 let. Mým posláním je vytvářet pro děti bezpečné a inspirativní prostředí plné radosti a učení. Zde je krátký pohled na mou cestu:

Zkušenosti ze soukromé školky
Učení a práce s dětmi má pro mě hluboký význam. Získal jsem cenné zkušenosti ze soukromé školky a věnuji se dětem s ohledem na jejich individuální potřeby.

Bratrská inspirace
Od útlého věku jsem se učil pracovat s dětmi díky mému mladšímu bratrovi. Tato zkušenost mi pomohla porozumět jejich světu a vytvořit pro ně prostředí plné lásky a porozumění.

Bývalý profesionální sportovec
V minulosti jsem se dlouhá léta věnoval profesionálnímu sportu, což mi přineslo nejen disciplínu, ale i vášeň pro týmovou spolupráci. Tyto hodnoty se snažím přenést do mé práce s dětmi. Kromě zkušeností ze soukromé mateřské školky, jsem byl v minulosti trenérem dětí v zahraničím fotbalovém klubu a věřím, že sport je skvělým nástrojem pro rozvoj nejen tělesných dovedností, ale i charakteru a spolupráce. 

Zahraničí
Mám zkušenosti s prací v zahraničí, což rozšířilo mé obzory v oblasti  vzdělávání a mezilidských vztahů. Vytvářím prostředí, které odráží pestrost kultur a podněcuje děti k otevřenosti světu.

Velice dobrá znalost angličtiny
Angličtina je mou druhou přirozeností (C1), což umožňuje obohacovat naše aktivity a vzdělávání o mezinárodní rozměr.

Mgr. Martina Hašková

Vystudovala střední pedagogickou školu a navázala studiem na Vysoké škole pedagogické v Hradci Králové v oboru tělesná výchova a pedagogika, díky tomu se výborně orientuje i v psychologii a sociologii.

30 let praxe z ní činí mimořádně zkušenou pedagožku, která má přirozenou autoritu u dětí. Ty k ní okamžitě cítí důvěru, cítí se v bezpečí a mohou se tak projevovat naprosto přirozeně.

Preferuje výchovu dětí jako rovnocenných partnerů, je trpělivá, otevřená a laskavá.

Celoživotně se vzdělává v oblasti zdravého životního stylu, ve smyslu zdravého stravování, tělesných i duchovních cvičení, v oblasti mezilidských vztahů a jejich dopadu na vývoj osobnosti.

Tři roky pracovala jako trenérka rozvoje obratnostních schopností nejmenších fotbalistů (5-8 let) v AC Sparta Praha. 

Mgr. Martin Hašek

Vystudoval gymnázium v Pardubicích a Vysokou školu pedagogickou v Hradci Králové v oboru tělesná výchova a pedagogika.

Do svých 37 let působil jako profesionální fotbalista.

Po ukončení aktivní hráčské kariéry se následujících 13 let angažoval jako trenér mládeže i dospělých, kde naplno využil svého pedagogického i sportovního vzdělání.

Je držitelem Profi licence UEFA, což je nejvyšší možné trenérské vzdělání ve fotbale.

"Výchova našich synů pro nás byla zásadní. Proto jsme oba problematiku výchovy a vzdělávání soustavně studovali a aplikovali v praxi až dodnes."