Kdo jsme

Jsme rodinná mateřská školka plná úsměvů, radosti a příležitostí pro vaše malé průzkumníky. Vítáme vás do našeho teplého a inspirativního prostředí, kde se každý den stává dobrodružstvím plným nových objevů.

V naší školce věříme v holistický přístup k výchově dětí. Naše hodnoty spočívají v podpoře pohybu, zdravého životního stylu, kreativního tvoření a možnosti konverzace v angličtině. Srdcem naší práce je láskyplný a bezpečný prostor, kde každé dítě může růst a rozvíjet svůj jedinečný potenciál.

Jsme tady, abychom pro vaše milované společně vytvářeli nezapomenutelné a inspirativní dětství.


Naše aktivity

Terapie lesem

V naší mateřské školce propojujeme radost z objevování s přírodním pokladem – japonským uměním Shinrin-yoku, neboli "terapií lesem."

To přináší spoustu radosti a prospěšných vlivů pro naše nejmenší.Tvoření / rozvoj kreativity

Věříme, že kreativní tvoření je klíčovým prvkem pro celkový rozvoj dítěte a má pozitivní vliv na jeho schopnost učit se, řešit problémy a tvořit vlastní myšlenky.

Což je nedílnou součástí jejich každodenního učení.


Pohybový rozvoj

V naší mateřské školce věnujeme zvláštní pozornost podporování zdravého a aktivního životního stylu. Snažíme se vytvářet prostředí, kde děti mají možnost projevit nejen svou kreativitu, ale také rozvíjet své pohybové schopnosti.

Anglický jazyk

S naším týmem průvodců mají děti možnost hravě objevovat angličtinu formou písniček, her a jiných aktivit. Tímto přirozeným způsobem se děti seznamují s novým jazykem a začínají ho vnímat jako přirozenou součást svého každodenního života.

 

Jak se stravujeme

Věříme, že kvalitní strava je klíčem k celkovému zdraví a well-beingu našich dětí. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout zdravé stravování, které podporuje optimální růst a rozvoj malých školkáčků, proto volíme převážně organické a farmářské potraviny, bez použití pesticidů nebo umělých látek.

Jak fungujeme

Dbáme na to, aby ve školce byla vždy skupinka maximálně 12 dětí a 2 průvodců, protože to je počet, kdy je možné se každému individuálně věnovat.

I přesto, že děti v naší mateřské školce jsou většinu času šťastny venku, mají u nás i velmi pěkné vnitřní zázemí s kuchyní, krbem, sprchovým koutem a 2x WC. Školka má tedy zázemí pro odpolední odpočinek, stravování, i tvoření v případě nepřízně počasí. 

Naše školka je vhodná pro děti od 2 do 6 let (s rodiči dětí jiného věku dle dohody).

Kromě přírody na vaše děti čeká i různorodé sportovní vybavení jako všesportovní hřiště, trampolíny, hrazdy, duchny a žíněnky.


Programy

individuální úpravy (např. kombinace programů) jsou možné po dohodě.

Celodenní program

  • 8:15 - 9:00 hod / 16:15 hod 

Dopolední program

  • 8:15 - 9:00 hod / 13:30 hod